Моя історія

Моя історія

Моя історія боротьби із зайвою вагою проходить червоною ниткою крізь все моє свідоме життя.

Доля розпорядилася так, що я маю генетичну схильність до ожиріння, тому і довелося з самого дитинства боротися із зайвою вагою, зі змінним успіхом. У молодому віці постійно застосовував різноманітні жорсткі дієти, займався спортом, що приносило певні успіхи, але в підсумку моя вага не тільки поверталась, але і неухильно збільшувалась.

Як і всі огрядні люди, я постійно відчував масу незручностей: наді мною жартували в відкриту навіть близькі люди (вже не кажучи про те, що відбувалося за моєї відсутності), мій зовнішній вигляд не відрізнявся привабливістю і респектабельністю.

Поклавши руку на серце скажу, що відверто комплексував, а стан здоров’я і самопочуття, особливо з віком, постійно погіршувався.

Будучи лікарем, завжди прекрасно розумів, що моя зайва вага створює великі проблеми як для фізичного здоров’я, так і для психологічного стану. Граничний рівень цукру і холестерину в крові, біль в суглобах і хребті, часто підвищення артеріального тиску – це все прямо або побічно було наслідком неправильного харчування і способу життя, який я вів.

Скажу більше, у мене були такі проблеми з печінкою, шлунково-кишковим трактом і сечостатевою системою, що на кожному прийомі колеги наполегливо радили схуднути хоча б на пару десятків кілограмів.

У кишечнику з’явилися доброякісні новоутворення, які в майбутньому могли перерости в злоякісні пухлини, їх довелося видаляти. Все більше і більше проблем виникало через варикозно розширені вени. Крім того, я просто не міг нормально пересуватися: піднятися по сходах, прогулятися по вулиці, навіть просто зав’язати шнурки – елементарні речі стали викликати незручності.

Оцінивши проблему комплексно, усвідомив, що далі так жити неможливо, адже попереду мене чекають лише лікарняне ліжко і інвалідність. На той момент моя маса становила 149 кілограмів при зрості 176 сантиметрів. Я твердо вирішив, що всебічно вивчивши проблему зайвої ваги, зможу вирішити цю жахливу проблему. У той же час, я усвідомлював, що зробити це потрібно виключно правильно, сповідуючи головний принцип в житті будь-якого професійного лікаря – «не нашкодь». Не буду тут розповідати про той нелегкий шлях «проб і помилок», через який мені довелося пройти, кількість медичної літератури і всіляких наукових досліджень, вивчених в пошуках вірного шляху до заповітної цілі. Скажу одне – у мене все вийшло! За допомогою комплексного, науково обґрунтованого підходу менше ніж за рік я схуд на 70 кілограмів, потім наростив 4 кілограми м’язової маси, і зараз моя вага вже тривалий час становить 83 кілограми.

Із моєю підтримкою схудли мої діти і сестра, а зараз успішно худнуть люди, які звернулися за допомогою.

На завершення скажу, що я став абсолютно іншою людиною. Багато знайомих, не бачивши мене пару років, тепер просто не впізнають при зустрічі.

Зараз, до кінця пройшовши цей шлях, можу з упевненістю сказати, що тільки тепер я почав жити повноцінним життям – життям, про яке раніше міг тільки мріяти. І справа не в схвальних компліментах і заздрісних поглядах знайомих: нормалізувалися медичні показники, прекрасно себе почуваю! Нарешті я перестав соромитися свого зовнішнього вигляду, а життя стало активним і яскравим, адже з’явилося багато енергії, яка допомагає мені працювати, творити, рухатися вперед, та й просто радіти життю.

Тепер, коротко дізнавшись про моє перетворення, Ви бачите, що в цій боротьбі із зайвою вагою Ви зовсім не самотні, і немає нічого неможливого!

Якщо зараз Ви відчуваєте ті ж труднощі, що і я в минулому, з радістю постараюсь допомогти Вам в їх подоланні, зробити Вас здоровою, енергійною і привабливою людиною – людиною, яка живе повноцінним щасливим життям.

З повагою, С. Антонюк.